Harmonogram festiwalu

26 czerwca |niedziela|

16.00-16.45 SPOTKANIE ORGANIZACYJNE UCZESTNIKÓW KURSU – SALA KAMERALNA FILHARMONII

18.00  KONCERT –  SALA FILHARMONII

  • Orkiestra Symfoniczna Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii
  • PIOTR SUŁKOWSKI – dyrygent
  • JUSTYNA SOBCZAK – gitara |Polska|
  • MARCIN DYLLA – gitara |Polska|
  • Joaquin Rodrigo – Fantasia Para una Gentelhombre
  • Joaquin Rodrigo – Concierto de Aranjuez

27 czerwca |poniedziałek|

9.00 – 9.50  WYKŁAD – Marek Zieliński: „Wpływ sprawności wykonawczej na interpretację utworu muzycznego”  część I – Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie
10.00 -13.00 LEKCJE MISTRZOWSKIE – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
14.00 – 16.30 LEKCJE MISTRZOWSKIE –  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
20.00 KONCERT AMFITEATR IM. CZ. NIEMENA W OLSZTYNIE (wstęp wolny)

  • INDIALUCIA
  • MICHAŁ CZACHOWSKI  – gitara flamenco|POLSKA|
  • GIRIDHAR UDUPA –  ghatam, konnakol, kanjira |INDIE|
  • LEO VERTUNNI – sitar |WIELKA BRYTANIA|
  • KRZYSZTOF NOWAKOWSKI – cajon, instrumenty perkusyjne |POLSKA|

28 czerwca |wtorek|

9.00 – 9.50 WYKŁAD – Michał Czachowski: „Indialucia – moje inspiracje” – Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie
10.00 – 13.00 LEKCJE MISTRZOWSKIE – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
14.00 – 16.00 LEKCJE MISTRZOWSKIE –  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
19.00 KONCERT –  SALA FILHARMONII

  • MELIS DUO – gitara |HISZPANIA, GRECJA|

29 czerwca |środa|

9.00 – 10.00 WYKŁAD – Marek Zieliński: „Wpływ sprawności wykonawczej na interpretację utworu muzycznego”  część II – Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie
10.00 -13.00 LEKCJE MISTRZOWSKIE – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
14.00 – 16.00 LEKCJE MISTRZOWSKIE –  Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie
16.30 KONCERT UCZESTNIKÓW MIĘDZYNARODOWEGO KURSU GITAROWEGO (wstęp wolny), Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Olsztynie
19.00 KONCERT –  SALA FILHARMONII

  • MARCIN DYLLA – gitara |POLSKA|

30 czerwca |czwartek|

9.00 – 13.00 LEKCJE MISTRZOWSKIE – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Olsztynie

*****

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY,  Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej
14.00 – 18.00  PRZESŁUCHANIA GRUPY II, ETAP I
19.00 KONCERT –  SALA FILHARMONII

  • DUO KITHARSIS – gitara |RUMUNIA|

1 lipca |piątek|

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY,  Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej
9.00 – 13.00  PRZESŁUCHANIA GRUPY I
14.00 – 17.30 PRZESŁUCHANIA GRUPY I oraz III
19.00 KONCERT –  SALA FILHARMONII

  • ŁUKASZ KUROPACZEWSKI – gitara |POLSKA|

2 lipca |sobota|

MIĘDZYNARODOWY KONKURS GITAROWY,  Sala Koncertowa Państwowej Szkoły Muzycznej
9.00 – 13.00  PRZESŁUCHANIA GRUPY III oraz II – ETAP II
19.00 KONCERT –  SALA FILHARMONII

  • GERARD ABITON – gitara |FRANCJA|
  • WYSTĘP ZDOBYWCY GRAND PRIX KONKURSU

prowadzenie koncertów: Janusz Ciepliński

BILETY: www.filharmonia.olsztyn.pl
MOGĄ NASTĄPIĆ ZMIANY W HARMONOGRAMIE LEKCJI MISTRZOWSKICH ORAZ PRZESŁUCHAŃ KONKURSOWYCH ZE WZGLĘDU NA  ILOŚĆ UCZESTNIKÓW