Lista przesłuchań

GRUPA II / ETAP I 2nd GROUP/1st STAGE

27 czerwca / June 27th

lp nazwisko/name godzina/hour sala/classroom
1 Urszula Skowrońska 14.00 wkrótce/soon
2 Dmytro Holovenko 14.10 wkrótce/soon
3 Joanna Zawiślak 14.20 wkrótce/soon
4 Patryk Bała 14.30 wkrótce/soon
5 Karol Mach 14.40 wkrótce/soon
6 Jacek Piechota 14.50 wkrótce/soon
7 Aleksandra Zimnoch 15.00 wkrótce/soon
8 Michał Źrebiec 15.10 wkrótce/soon
9 Maria Korzeniowska 15.20 wkrótce/soon
PRZERWA/BREAK 15.30
10 Rafał Majek 15.50 wkrótce/soon
11 Andrzej Marcin Grygier 16.00 wkrótce/soon
12 Paulina Wiśniewska-Małkowicz 16.10 wkrótce/soon
13 Kacper Jan Romel 16.20 wkrótce/soon
14 Marcin Kranz 16.30 wkrótce/soon
15 Dariusz Lampkowski 16.40 wkrótce/soon
16 Radosław Wieczorek 16.50 wkrótce/soon
PRZERWA/BREAK 17.00
17 Piotr Sikora 17.20 wkrótce/soon
18 Teresa Minnillo 17.30 wkrótce/soon
19 Francisco Lopes 17.40 wkrótce/soon
20 Julia Żarnowska 17.50 wkrótce/soon
21 Karol Woźniak 18.00 wkrótce/soon
22 Oskar Strukiel-Piotrowski 18.10 wkrótce/soon

GRUPA II /2nd GROUP

28 czerwca / June 28th

lp nazwisko/name godzina/hour sala/classroom
23 Areg Hakobyan 9.00 wkrótce/soon
24 Mikołaj Pociecha 9.10 wkrótce/soon
25 Jakub Bachleda 9.20 wkrótce/soon
26 Mateusz Kowalski 9.30 wkrótce/soon
27 Daniel Taradaj 9.40 wkrótce/soon
28 Ziemowit Bućko 9.50 wkrótce/soon
29 Ksawery Jastrzębski 10.00 wkrótce/soon

GRUPA I /1st GROUP

28 czerwca / June 28th

lp nazwisko/name godzina/hour sala/classroom
1 Damian Bojanowski 10.45 wkrótce/soon
2 Anna Puchowska 11.00 wkrótce/soon
3 Oktavia Bujnowicz 11.15 wkrótce/soon
4 Mateusz Wąż 11.30 wkrótce/soon
5 Jagoda Świdzińska 11.45 wkrótce/soon
6 Nidas Danilevičius 12.00 wkrótce/soon
7 Indars Markots 12.15
8 Mateusz Sołtysek 12.30 wkrótce/soon
9 Jan Markowski 12.45 wkrótce/soon
PRZERWA/BREAK 13.00
10 Mark Zemlyanskyy 14.00 wkrótce/soon
11 Arturs Davis Abele 14.15 wkrótce/soon
12 Martyna Wiesner 14.30 wkrótce/soon
13 Beata Atłas 14.45
14 Zuzanna Granek 15.00 wkrótce/soon
15 Nadja Janković 15.15 wkrótce/soon
16 Przemysław Sternik 15.30 wkrótce/soon
17 Eryk Zborowski 15.45 wkrótce/soon
18 Mikołaj Kościelak 16.00 wkrótce/soon
PRZERWA/BREAK 16.15
19 Zuzanna Bonarska 16.45 wkrótce/soon
20 Kornel Klamut 17.00 wkrótce/soon
21 Adam Struzik 17.15 wkrótce/soon
22 Anna Kolbusz 17.30 wkrótce/soon
23 Franciszek Włodarczyk 17.45 wkrótce/soon
24 Dobrosław Jabłoński 18.00 wkrótce/soon
25 Anna Łucka 18.15 wkrótce/soon

GRUPA III /3rd GROUP

29 czerwca / June 30th

lp nazwisko/name godzina/hour sala/classroom
1 Irina Angelova – guitar, Liubava Angelova-guitar Duo „Dva kryla” 9.00 wkrótce/soon
2 Joanna Borowik – flet, Urszula Skowrońska – gitara 9.15 wkrótce/soon
3 Bart Venken- guitar, Stein Verrelst-guitar, Menno Buggenhout – guitar, Inti de Maet- guitar 9.30 wkrótce/soon
4 Daniel Taradaj, gitara klasyczna, Jakub Bachleda – Szeliga, gitara klasyczna 9.45 wkrótce/soon
5 Damian Kuśmierczyk – gitara, Wiktor Molenda – gitara 10.00 wkrótce/soon
6 Oktavia Bujnowicz – gitara, Mateusz Wąż – gitara, Martyna Wiesner – gitara 10.15 wkrótce/soon
7 Dmytro Holovenko – gitara, Radosław Wieczorek – gitara 10.30 wkrótce/soon

GRUPA II /2nd GROUP

ETAP II / 2nd STAGE

29 czerwca / June 30th

lp nazwisko / name godzina / hour sala/classroom
1 11.45
2 12.00
3 12.15
4 12.30
5 12.45
6 13.00
7 13.15
8 13.30